הובלות קטנות

בס"ד

אופק הובלות – הובלות קטנות

 

הובלות קטנות הינם סוג מסוים של הובלות שלעתים הופכות למורכבות ובעייתיות. למרות היותה קטנה וללא עבודה פיזית ומאומצת לה אנו מורגלים, בהובלת דירה סטנדרטית. כשהמדובר בהובלה קטנה, אזי חברת ההובלות שהוזמנה על ידכם, נערכת בהתאם לאינפורמציה שנמסרה בשיחת הטלפון בעת קבלת הצעת המחיר. על סמך פרטי ההובלה, חברת ההובלה שולחת רכב המותאם בגודלו ובנפח הקיבולת שלו לעבודה זו.

הובלות קטנות ברכב קטן - יתרונות

אם הנכם יודעים בוודאות מה הם הרהיטים שהחלטתם להוביל וכמו כן באם סיימתם את מלאכת אריזת תכולת דירתכם וידוע לכם מספר האריזות הסופית, שכן חשוב שהפרטים בהובלה קטנה יימסרו במלואם. כאשר מוזמנת חברת הובלה שברשותה רכבים בגדלים שונים, אזי שליחת רכב בגודל הרצוי והמותאם להובלה, מאפשרת את הגעתו עד לכניסת הבית וכן מעבר חופשי בכל רחובות הערים.

היות ועלות הובלה קטנה הינה נמוכה בהתאם, אזי מן הסתם חברת ההובלה איתה תיצרו קשר הינה מקומית. נתון זה יסייע במניעת שינויי מחיר עקב תנאי שטח. כגון, מרחקי הליכה, היעדר מקום חניה בסמוך להעמסת/פריקת הציוד ואם המדובר בבניינים בעייתיים להובלה.

הובלות קטנות ברכב קטן - חסרונות

כשלהובלה קטנה מוביל מגיע עם רכב קטן מימדים, אזי כמות הציוד שניתן להעמיס עליו מוגבלת, ויש סיכוי שמספר חפצים/קרטונים לא יוכלו לעבור בפעם אחת. במקרה זה המוביל יחזור שנית עם הרכב לשם העמסת הציוד שנותר, דבר שמייקר את עלות ההובלה, אולם אם כל הציוד אותו אתם מעוניינים להעביר נמסר במדויק בעת הצעת המחיר, ללא תוספות, אזי חברת ההובלות תישא בעלויות הנוספות אם אכן ישנם. לכן ערכו רשימה מדויקת של החפצים והציוד, והקריאו ממנה ישירות למוביל.

הובלות קטנות - עמידה בזמנים

חברת ההובלות שעוסקת בהובלות קטנות, הינה חברה שבמהלך יום העבודה מבצעת מספר הובלות מעין אלו. לפעמים במהלך באחת מההובלות ישנו עיכוב מעבר למתוכנן, כל ההובלות המתוכננות, מתעכבות בהתאם. לכן בהזמינכם הובלה קטנה, היו סבלנים ותנו חלון של זמן סביר עד כמה שניתן להגעת המוביל. טיפ חינם ששווה הרבה!!!!בעת בחירתכם בחברת הובלה, מקדו את החיפוש במוביל העובד באזור הרצוי. בחברת אופק הובלות  ישנם כלי רכב בכל הגדלים, שעיקר התנועה שלהם, הינו באזור רמת גן, גבעתיים, בני ברק, תל אביב ובכל אזור גוש דן והשרון. נתון זה בנוסף לעמידה בהתחייבויות-מהווה יתרון.

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---