מעבר דירה

מעבר דירה

מעבר דירה הינו תהליך ארוך ולעתים מאוד מפרך ומעייף. כאשר הנכם מסיימים את התהליך של מעבר הדירה על כל הכרוך בסידורים האחרונים, כגון: תשלומים עבור הנכס, העברת כל החשבונות על שמכם וסיום תשלומי הדירה אותם הנכם עוזבים, רק לקראת סוף תהליך זה הנכם נזכרים כי לא בחרתם בחברת ההובלות שתעביר את ציוד דירתכם בצורה מושלמת וללא תלאות מיותרות.

קרא עוד
הובלות משרדים

הובלות משרדים

מעוניינים בשירותי הובלות משרדים? מעוניינים בחברת הובלות אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון מוכח בענף ההובלות? מעוניינים בחברת הובלות בעלת ותק בענף ההובלות? אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה במתן שירותי הובלה הכוללים: פירוקים והרכבות, אריזה, פירוק לאחר ההובלה, עטיפת ציוד רגיש ואספקת חומרי אריזה. בעת הגעתכם לשלב חיפוש אחר חברת הובלות הוגנת ומקצועית הבחירה על פניו נראית קלה ופשוטה. מתוך מאות ואלפי חברות הובלות הקיימות כיום יוצרים קשר עם אחת מהן ונציג מטעמה עורך סיור ונותן הצעת מחיר בכתב או בעל פה.

קרא עוד
הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלות קטנות הינם סוג מסוים של הובלות שלעתים הופכות למורכבות ובעייתיות, למרות היותה הובלה קטנה וללא עבודה פיזית ומאומצת לה אנו מורגלים, בהובלת דירה סטנדרטית. כשהמדובר בהובלה קטנה, אזי חברת ההובלות שהוזמנה על ידכם, נערכת בהתאם לאינפורמציה שנמסרה בשיחת הטלפון בעת קבלת הצעת המחיר. על סמך פרטי ההובלה, חברת ההובלה שולחת רכב המותאם בגודלו ובנפח הקיבולת שלו לעבודה זו.

קרא עוד