מעבר דירה

מעבר דירה הינו תהליך ארוך ולעתים מאוד מפרך ומעייף. 

כאשר הנכם מסיימים את התהליך של מעבר הדירה על כל הכרוך בסידורים האחרונים, כגון: תשלומים עבור הנכס, העברת כל החשבונות על שמכם וסיום תשלומי הדירה אותם הנכם עוזבים.רק לקראת סוף תהליך זה הנכם נזכרים כי לא בחרתם בחברת ההובלות שתעביר את ציוד דירתכם בצורה מושלמת וללא תלאות מיותרות.

מכיווןשאינכם מעוניינים שבחירת חברת ההובלות תתפוס לכם את שארית כוחכם הנפשי והפיזי וכי השרות אותו אתם תקבלו לא יעמוד מתחת לרף אותו הצבתם לעצמכם. ללא רדיפות מיותרות אחר המובילים בדבר קיום הבטחות שניתנו טרם סגירת חוזה לביצוע מלאכת העברת הדירה.

אנו באופק הובלות מעוניינים בכם, הלקוחות הפוטנציאלים שמעוניינים ברמת שרות מעולה ובמקצועיות הנדרשת לביצוע ההובלה. רק אצלנו תזכו ליחס מועדף ובית חם לכל שאלותיכם ובקשותיכם עם ליווי אישי וצמוד. הדרכה בדבר אריזת כל סוגי החפצים, אספקת קרטונים ראויים עד לביתכם וביצוע ההובלה על ידי סבלים מקצועיים ומסבירי פנים, שכל רצונם הוא להרחיב את מעגל לקוחותינו הממליצים לחברים וקרובי משפחה.

אנו באופק הובלות מעוניינים כי כל לקוחותינו ישמשו כפרסומת היעילה והאפקטיבית ביותר הקיימת בענף זה וכי התנהלות העניינים מרגע הזמנת העבודה ועד לביצוע המושלם של מעבר דירתכם, יהיה לשביעת רצונכם המלאה.

ולכן, אם הנכם מעוניינים כי מעבר הדירה יהיה החלק הכיפי של תהליך זה, צרו קשר עוד היום ותיווכחו כי, באופק הובלות הבטחות שניתנות כמוהם כחתימה על חוזה מחייב.

 

ליצירת קשר מיידי - ---אלדד - 052/6060209 ---

.