אריזה

בס"ד

  אופק הובלות - אריזה

 מחפש חברת הובלות לביצוע הובלות דירות ? אריזת תכולת דירה, משרד? הובלות קטנות ? הובלות במנוף ? באופק הובלות מבצעים את כל שרותי ההובלות והאריזות ברמה גבוהה, מקצועית ובמחירים הוגנים.

הובלות דירות

ביצוע הובלת דירה לא חייב להיות עסק מסובך. להתחלת אריזה טובה ויעילה, מומלץ למיין את החפצים,הבגדים והרהיטים שנמצאים כרגע בבית שבהם לא נעשה שימוש, או שלא נחוצים ולהעבירם הלאה, או להשליכם לאשפה, מה שיקל עליכם ועל המובילים ביום הובלה. בעת סגירת עסקת הובלה [מומלץ עם חברתנו], נא ציינו תאריך, בו יסופקו האריזות. מומלץ על שבועיים, עד 10 ימים לפני ביצוע ההובלה.

ביצוע אריזה :

- את האריזה ניתן לבצע בשני אופנים:

הדרך האחת - לפי חדרים. באופן זה רצוי לסמן על כל ארגז לאיזה חדר מיועד, כך שבזמן פריקת הציוד, כוונו את המובילים על מיקומו הרצוי.

הדרך השנייה - היא לפי מידת נחיצותם וחשיבות הפריטים. בדרך זו עליכם למיין את הציוד והארגזים על פי מידת נחיצותם וסדר פריקתם.

1. הובלות - הכנת האריזות :

חברת הובלות מספקת את האריזות כשהן מקופלות. על מנת להכין את הקרטון, עליכם לפתוח אותו ולקפל את שני הקצוות הצרים פנימה ולאחר מכן קפלו את שני הקצוות הארוכים. לאחר הקיפול, הדביקו 2-3 סרטי הדבקה לרוחב הקרטון ו 2-3 סרטי הדבקה לאורך הקרטון. על מנת למנוע את התפרקותו, בשל המשקל של תכולתו.

2. הובלות - כלים שבירים :

כלי זכוכית או חפצים שבירים במיוחד, מומלץ לארוז באריזות אשר מסומנות כשביר ואף עם חץ שמורה על הנחת האריזה. כמו כן יש לבצע חציצה בין כלי לכלי, על מנת למנוע חיכוך וזאת ניתן לעשות על ידי עיתונים, מגבות וכיו"ב. כמו כן, אין להשאיר חלל בתוך האריזה, דבר שיגרום לאי יציבותה ושלמותה.

3. הובלות - כלים לא שבירים :

מגבות, נעלים, מצעים וכדומה, יש להניח בצורה מסודרת בתוך האריזה במצב של דחיסה מרבית, על מנת למנוע חללים בתוך הקרטון, מה שעלול להביא להתפרקותו.

4. הובלות - כלי מיטה וכריות :

אין צורך לארוז בקרטונים, ניתן לארוז בשקיות ניילון גדולות וחזקות ולקשור את הקצוות.

5. הובלות - סיום האריזה :

לאחר סיום אריזת הקרטונים, השתדלו לרכז אותם, עד כמה שניתן, קרוב לכניסה לבית. או לחילופין, אם ההובלה מתבצעת בסיוע מנוף, אזי סמוך לחלון או לפתח של מיקום המנוף. מומלץ להפריד בין הקרטונים השבירים, לבין אלו שאינם.

6. הובלות מקרר :

השתדלו להשאיר רק דברי אוכל, ותרופות נחוצים בלבד עד לרגע ההובלה וכ - 20 דקות לפני העמסתו, רוקנו את התכולה לקערת פלסטיק. [ניתן גם לסל כביסה], על מנת לשמור על רמת קירור מקסימלית.

עכשיו כאשר הנכם מוכנים למעבר, כל שנותר לכם - לחכות למובילים שיבצעו את ההובלה.

זכרו - אריזה נכונה מונעת נזקים ושברים.

בהצלחה!!! 

 ליצירת קשר באתר לחץ כאן

ליצירת קשר ישיר - אלדד --- 052/6060209 --- 

הובלות